Ми всі добре знаємо, що таке лазня! Це – чудове відчуття, гарний настрій та, безумовно, користь для всього організму. Ах, яке ж це задоволення, посидіти з душевною компанією друзів у парильні. Відчуйте цілющу міць березових віничків та ароматів українського лісу.
Лазня допоможе підтримати життєвий тонус, загартовуватися, недарма кажуть, «у бані помився - що заново родився». Ще здавна наші предки знали, - баня парить - здоров'я дарить. Скористайтеся нагодою  весело та з користю провести час. На вас чекає російська лазня з кімнатою відпочинку, телевізором та басейном. У теплі пори року можна скупатися у озері, яке розташоване прямо перед входом у лазню. Зимою, бажаючі, зможуть відчути себе справжніми «моржами», пірнувши в ополонку. Тільки уявіть, скільки яскравих емоцій та вражень ви отримаєте.
Лазня розрахована 8-9 чоловік, за бажанням можливо замовити страви з ресторану і смачненько попоїсти. Або взяти необхідне з собою та самім влаштувати розкішний фуршет з запашними шашличками, які також можна засмажити на мангалі, що ми приготували для вас.

   

Бронювання бані
Ваше ім'я:*
Номер телефону:*
E-mail:
Дата та час бронювання:*
Тривалість:*
у годинах
Особливі побажання:

Спасибі, Ваше замовлення успішно відправлено.

При відправці сталася помилка, спробуйте ще раз!

Capcha is not correct