Елена

Думаю, что положительные эмоции от пребывания в комплексе - его территория, номер, ресторан и персонал достойны похвал. Всё было превосходно.

26.09.2017 20:00
Екатерина

Были вчера компанией в Вашем чудном заведении!!!
Как же у вас вкусно, ребята! Капустняк и кровяночка это нечто!!!
территория отличная, тихо и спокойно, сидишь, отдыхаешь и убеждаешся в том, что жить хорошо!
обязательно вас посетим еще не один раз. спасибо, что вы есть!!!

05.09.2016 13:00
Олена

Додам свої п'ять копійок :) Дуже гостинне місце. Зручно розташований готель. Повертаючись із Закарпаття зупинились відпочити, та, оскільки відпустка добігала кінця, шукали бюджетний варіант ночівлі. То ми отримали у Фільварку пристойні умови за доступні гроші. Номер у цокольному поверсі без вікон дозволив чудово відпочити, справді! Хоча ми спочатку сумнівалися :) Дуже дякую персоналу та рекомендую всім.

25.04.2016 12:00
Сергій

Теж напишу свій відгук. Повиртались ми з товарищами у трьох зі Львова до Одеси через Київ. Біля десятої години вечора натрапили на "Фільварок", до цього майже годину шукали місце для ночівки. Так як наше авто було з причіпом важливим фактором була наявність парковки.
Комплекс виглядає дуже "по-богатому", ми майже "злякались". Але ціни та антураж приємно нас здивували. Тримістний номер був на рестораном. Все понравилось. Вранці на сніданок замовили борщ з пампушками, було дуже вкусно. Наступної подорожі буду підлаштовувати так щоб ночувати у "Фільварку". Всім також категорично раджу.

13.03.2016 18:00
Аліна

Фільварок ми обрали для святкування весілля. Це був перший ресторан в який приїхали і відразу зрозуміли, "це найкраще місце для свята" :) Ми з першого погляду полюбили їх новий дерев*яний зал, він просторий, все як я і хотіла, відкрите приміщення, дверей немає, вікон немає, просто ваууу, сказали ми собі. Нас зустріли привітно, на протязі всієї підготовки ніяких сутичок не було. В день весілля обслуговували на вищому рівні, їжа дуже смачна, наші гості раділи, відпочивали, всім подобалось. Територія чиста, дітки бігали, грались, є майданчик.
Хочемо подякувати ресторану за допомогу, підказки, а також за подарований номер в готелі, і взагалі номери на вищому рівні, обов*язково будемо відпочивати в комплексі.

28.02.2016 21:00
Написать отзыв
Ваше имя:
E-mail:
Текст отзыва:
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время будет обработан модератором. При отправке произошла ошибка, попробуйте еще раз!